Studentski dan sporta i aktivizma 2015.

Na splitskoj Rivi 25. studenog 2015. održao se Studentski dan sporta i aktivizma u svrhu promocije sveučilišnog sporta te studentskog aktivizma na fakultetima. Ulični nogomet, ulična košarka, turnir u PES-u i još puno drugih sportskih izazova organizirali su: Splitski sveučilišni sportski savez, Sveučilišna sportska udruga i Studentski zbor Sveučilišta u Splitu, zajedno s Hrvatskim akademskim sportskim savezom.

I naša udruga ALUMNI i studenti volonteri bili su dio ovog sportskog događaja.