Poziv na humanitarni koncert „Božić na Sveučilištu“

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na humanitarni koncert „Božić na Sveučilištu“ u četvrtak, 21. prosinca, s početkom u 19 sati u amfiteatru Medicinskog fakulteta, Šoltanska 2, na kojem će nastupiti orkestar i solisti Umjetničke akademije u Splitu te solisti Hrvatskog narodnog kazališta.

Koncertom će se obilježiti završetak akcije “Dobro srce studenata Splita, a održat će se u suorganizaciji Hrvatskog narodnog kazališta i Sveučilišta u Splitu, odnosno Umjetničke akademije i Medicinskog fakulteta.

Na dan koncerta, umjesto plaćanja ulaznica, prikupljat će se novčane donacije na ulazu. Prikupljeni prihod će u cijelosti biti namijenjen potrebitim studentima splitskog sveučilišta koji su u evidenciji Caritasa splitsko-makarske nadbiskupije.

Isto tako, sve sastavnice Sveučilišta mogu poduprijeti ovu akciju uplatom na poseban račun Caritasa, upisom svrhe: Akcija za studenta Sveučilišta u Splitu slabijeg imovinskog stanja

žiro račun: HR64 2340 0091 5109 0318 4

SWIFT CODE PBZGHR2X

U nadi da ćete se odazvati našem pozivu, srdačno Vas pozdravljam.

REKTOR

Prof. dr. sc. Šimun Anđelinović, s.r.