Obavijest o upisima u više (parne) semestre 2018/2019 stručnih i specijalističkih studija (svi studenti)

OBAVIJEST O UPISIMA U VIŠE (PARNE) SEMESTRE 2018/2019 stručnih i specijalističkih studija (SVI STUDENTI)

Upisi u više (parne) semestre stručnih i specijalističkih studija obavljati će se u Studentskoj službi Fakulteta  (ulaz sa sjeverne strane) od četvrtka, 08.03. 2019.  do četvrtka,  14.03.2019. u vremenu od  09.00 do 13.00 sati.

Kod upisa je potrebno donijeti:

• Index (s upisanim položenim predmetima)
  • Potvrdu uplate školarine za drugi/četvrti/šesti semestar i to:u iznosu od 5.400,00 kn za jednokratni način plaćanja; u iznosu od 2.700,00 kn za obračni način plaćanja (uz uvjet prethodno predane ovjerene bjanko zadužnice). Preostala dva obroka studenti su dužni uplatiti prema Ugovoru (do početka ljetnog ispitnog roka, cca 15.06.2019.). Studenti koji su već predali bjanko zadužnicu ne trebaju ovjeravati novu.
  • Prijavu za upis (u referadi)

PODATCI ZA UPLATU ŠKOLARINE:

PRIMATELJ. Kineziološki fakultet Split, Teslina 6, 21 000 Split

IBAN: HR 4124070001100643571

IZNOS:

OPIS PLAĆANJA: školarina

POZIV NA BROJ: OIB STUDENTA

Online studenti, odnosno studenti koji nisu u mogućnosti osobno pristupiti upisu, trebaju putem e-maila (studentska.sluzba@kifst.hr) iskazati nakanu upisa u viši semestar, te dostaviti dokaz o uplati semestra (skenirano).

Studenti koji ne pristupe upisu ili ne kontaktiraju Studentsku službu u navedenom roku, smatrat će se da su odustali od studija i biti će im ukinut elektronički identitet. Eventualna prethodna potraživanja naplatit će se prisilnim putem.

Početak nastave za parne semestre stručnog preddiplomskog i specijalističkog diplomskog stručnog studija je 15.03.2019., prema rasporedu koji će se naknadno objaviti.

Dodatne informacije možete dobiti na telefon Studentske službe 021/302-444.