Obavijest o upisima u više (parne) semestre 2017/2018 stručnih i specijalističkih studija (svi studenti)

UPISI u više (parne) semestre stručnih i specijalističkih studija obavljati će se u Studentskoj službi Fakulteta (ulaz sa sjeverne strane) od ponedjeljka, 12.03.2018. do petka, 16.03.2018. u vremenu od 09.00 do 13.00 sati.
Kod upisa je potrebno donijeti:

 Index (s upisanim položenim predmetima, osim za studente prvih godina)

 Potvrdu uplate školarine za drugi/četvrti/šesti semestar i to: u iznosu od 5.400,00 kn za jednokratni način plaćanja u iznosu od 2.700,00 kn za obračni način plaćanja (uz uvjet prethodno predane ovjerene bjanko zadužnice). Preostala dva obroka studenti su dužni uplatiti prema Ugovoru (do početka ljetnog ispitnog roka, cca 15.06.2018.). Studenti koji su već predali bjanko zadužnicu ne trebaju ovjeravati novu.

 Prijavu za upis (u referadi)

Online studenti, odnosno studenti koji nisu u mogućnosti osobno pristupiti upisu, trebaju putem e-maila (studentska.sluzba@kifst.hr ) iskazati nakanu upisa u viši semestar, te dostaviti dokaz o uplati semestra (skenirano).
Studenti koji ne pristupe upisu ili ne kontaktiraju Studentsku službu u navedenom roku, smatrat će se da su odustali od studija i ukinut će im se elektronički identitet. Eventualna prethodna potraživanja naplatit će se prisilnim putem.
Početak ljetnog semestra od 16.03.2018. prema naknadno objavljenom rasporedu.
Dodatne informacije možete dobiti na telefon Studentske službe 021/302-444.