17. veljače, 2017.

Javna obrana projekta (teme) doktorske disertacije pristupnika Marjana Frane Tomašića, mag. cin.  pod naslovom:

MORFOLOŠKE, MOTORIČKE I PSIHO – SOCIJALNE KARAKTERISTIKE BASEBALL IGRAČA JUNIORA RAZLIČITE IGRAČKE KVALITETE I POZICIJE

održat će se pred Stručnim povjerenstvom u sastavu:

1. sc. Nebojša Zagorac, redoviti profesor Kineziološkog fakulteta u Splitu, predsjednik
  2. sc. Maja Horvatin, izvanredni profesor Kineziološkog fakulteta u Zagrebu, član
  3. sc. Hrvoje Karninčić, docent Kineziološkog fakulteta u Splitu, član
  4. sc. Zoran Grgantov, redoviti profesor Kineziološkog fakulteta u Splitu, član
  5. sc. Frane Žuvela, izvanredni profesor Kineziološkog fakulteta u Splitu, član
  6. sc. Igor Jelaska, docent Kineziološkog fakulteta u Splitu, zamjenski član.

u četvrtak 17. 02. 2017. u 15,00 sati na Kineziološkom fakultetu u Splitu Teslina 10/IV kat.