Raspored predavanja za akademsku godinu 2018./2019.

Akademska godina podijeljena je na dva semestra, zimski i ljetni semestar. Svaki semestar ima 15 tjedana nastave. Unutar jednog semestra neki predmeti se realiziraju unutar 7 ili 8 tjedana, što nazivamo četvrtinama. Pa tako jedna akademska godina je podijeljena na četiri četvrtine, prve dvije u zimskom semestru i druge dvije u ljetnom semestru.

U akademskoj godini 2018./2019. četvrtine traju kako slijedi:

1/4  od 09.10.2018. do 23.11.2018.
2/4  od 26.11.2018. do 25.01.2019.

Kalendar nastavne djelatnosti u akademskoj godini 2018./2019.

——————————————————————————–

Raspored predavanja za sve godine – 4. četvrtina NOVO