Obavijest promjena ispitnih rokova

Poštovani studenti preddiplomskog stručnog studija kineziologije,
Zbog spriječenosti predmetnih profesora mijenjanju se ispitni rokovi iz predmeta “Motoričko učenje” te predmeta “Fizikalni čimbenici u rehabilitaciji” koji će se umjesto 14.07. održati 17.7.2018.
Ispit iz Fizikalnih čimbenika u rehabilitaciji će se održati 17.7.2018. u 15.00 sati na zavodu za fizikalnu medicinu u bolnici Križine, dok će se Motoričko učenje održati 17.7.2018. u 09.00 sati u Dekanatu KIF-a (Teslina 6).
Predmeti Usmjerenja sportski trener ritmičke gimnastike će se također održati 17.7.2018. u  09.00 sati u Dekanatu KIF-a (Teslina 6).
Povijest, pravila i organizacija u ritmičkoj gimnastici
Kineziološka analiza u ritmičkoj gimnastici 2
Programiranje treninga u ritmičkoj gimnastici 2