PRIVREMENI REZULTATI RAZREDBENOG ISPITA (provjere motoričkih sposobnosti)

Privremene rezultate razredbenog ispita (provjere motoričkih sposobnosti) održanog dana 05.07.2016. možete pogledati OVDJE.

Žalbe na privremene žalbe podnose se 07.07.2016. do 10.00 sati putem e-maila studentska.sluzba@kifst.hr, ili osobno, u Studentsku službu Fakulteta.

Konačni rezultati razredbenog ispita (provjere motoričkih sposobnosti), nakon rješavanja po žalbama, objavit će se 07.07.2016. u 14.00 sati.

Kandidati koji su položili razredbeni ispit trebaju čekati objavu rezultata državne mature (privremeni: 13.07./konačni: 18.07.),  te objavu rang lista po studijskim programima 18.07. u 18.00 sati.

Upisi na Kineziološki fakultet u Splitu provodit će se od 19. do 22.07.2016. Detaljnije informacije o upisima objavit će se nakon objave rezultata državne mature.

Informacije o eventualnom održavanju jesenskog upisnog roka objavit će se 25.07.2016., ukoliko ostane slobodnih upisnih mjesta.