Otkazano svečano potpisivanje Ugovora o dodjeli stipendije Sveučilišta u Splitu

Planirana svečanost potpisivanja ugovora o dodjeli stipendije neće se održati 13. ožujka na Ekonomskom fakultetu.
Share on pinterest

Odlukom rektora prof. dr. sc. Dragana Ljutića, sukladno preporukama postupanja vezanim uz mjere zaštite od koronavirusa (COVID 19), a sve u cilju zaštite zdravlja naših studenata, planirana svečanost potpisivanja ugovora o dodjeli stipendije neće se održati 13. ožujka na Ekonomskom fakultetu.

Studenti, dobitnici stipendija ugovore će pojedinačno potpisati kod kolegice Gordane Dujmović, soba 304 (2. kat) u Rektoratu Sveučilišta u Splitu, Poljička 35 prema rasporedu koji se nalazi u prilogu ove obavijesti.

Molimo one dobitnike koji su zbog opravdanih razloga spriječeni prisustvovati potpisivanju ugovora u naznačeno vrijeme da se jave Gordani Dujmović putem e-maila: gordana.dujmovic@unist.hr i dogovore novi datum potpisivanja.

Čestitamo svim dobitnicima i zahvaljujemo na razumijevanju.

Raspored stipendija

Get in touch