Obavijest o obrani objavljenog rada na Poslijediplomskom sveučilišnom (doktorskom) studiju – Toni Modrić, mag.cin.

Ispit na Poslijediplomskom sveučilišnom (doktorskom) studiju kineziologije koji je prijavio kandidat Toni Modrić, mag.cin. održati će se u petak, 26. ožujka 2021. godine s početkom u 16:00 sati putem Zooma.
Share on pinterest

Pristupnik će braniti svoj objavljeni članak pod naslovom „Does aerobic performance define match running performance among professional soccer players? A position-specific analysis“ i na taj način polagati ispit pred Ispitnim povjerenstvom:

Prof.dr.sc. Saša Krstulović, Kineziološki fakultet Split, Hrvatska
Prof.dr.sc. Sergej Ostojić, Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, Novi Sad, Srbija
Prof.dr.sc. Antonino Bianco, Universita degli Studi di Palermo, Italija
Doc.dr.sc. Miran Pehar, Fakultet MOZ, Mostar, Bosna i Hercegovina
Doc.dr.sc. Zoran Nikolovski, Kineziološki fakultet Split, Hrvatska

Ispit je javan te stoga pozivamo sve zainteresirane da se uključe i sudjeluju. Rad se može vidjeti na poveznici

Link za ulazak na Zoom Meeting

Meeting ID: 857 0680 7488 Passcode: exam