NATJEČAJ ZA STRUČNO USAVRŠAVANJE NA PROGRAMU DODATNOG KINEZIOLOŠKOG USMJERENJA

Natječaj se raspisuje za slijedeće programe kinezioloških usmjerenja...

Natječaj se raspisuje za slijedeće programe kinezioloških usmjerenja:

1. Odbojka

Navedeni programi stručnog usavršavanja kineziološkog usmjerenja su oblik stručnog usavršavanja koji nemaju status studijskog programa. Nakon završetka programa izdaje se Potvrda o sjecanju znanja, vještina i kompetencija iz područja odabranog kineziološkog usmjerenja.
Odabrani program sadrži  3 predmeta od ukupno 21 ECTS. Svaki predmet se posebno polaže.

1. Uvjeti za upis pristupnika na program su:
  1. Za sve programe Kinezioloških usmjerenja

Završena 6. i/ili 7. razina prema Hrvatskom kvalifikacijskom okviru (HKO) kineziološkog ili srodnog smjera i to:

1. preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij (180 ECTS),
  2. diplomski sveučilišni studij ili diplomski specijalistički studij (120/60 ECTS),
  3. četverogodišnji sveučilišni dodiplomski studij,
  4. integrirani preddiplomski i diplomski studij (300 ECTS).
  1. Za programe Kineziološkog usmjerenja iz određenog sporta

Završena 4. razina prema Hrvatskom kvalifikacijskom okviru (HKO) i najmanje dvogodišnje iskustva rada na poslovima trenera u odabranom sportu

Državljani izvan EU izjednačeni su u uvjetima prijave i upisa sa državljanima EU.

Dodatni uvjeti:

1. Kandidati koji su prethodni studij završili izvan RH trebaju prethodno proći postupak priznavanja inozemne visokoškolske kvalifikacije (putem Sveučilišta u Splitu).
  2. Kandidati koji su 6. Razinu završili u RH prema propisima koji su bili na snazi prije stupanja na snagu Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN 123/03), obvezni su prethodno zatražiti i dostaviti Potvrdu o izjednačavanju akademskog/stručnog naziva.

1. Cijena programa stručnog usavršavanja

Cijena cijelog programa iznosi 5.500,00 kn, a obuhvaća nastavu, ispite (4 ispitna termina po predmetu) i izdavanje Potvrde.
Program se pokreće ako se prijavi minimalno 1 kandidata po svakom pojedinom kineziološkom usmjerenju.

1. Početak programa

Nastava će započeti 2. studenog 2015. godine i traje (po potrebi) do 30. listopada 2016. godine. Organizira se po principu vikend nastave. Ispiti se organiziraju u terminima prema Pravilniku,  odmah nakon odslušane nastave.

1. Prijave

Prijave se zaprimaju u Studentskoj službi Fakulteta od 01. listopad 2015. godine do 20. listopada 2015. godine, osobno ili putem pošte na adresu Kineziološki fakultet, Teslina 6, 21000 Split (Studentska služba – za cjeloživotno učenje).

1. Dokumentacija za prijavu

Za valjanu prijavu je potrebno:

• Ovjerena preslika diplome ili svjedodžbe iz točke 1.
  • Ovjerena Potvrda o minimalno dvogodišnjem radu na poslovima trenera od strane registriranog sportskog kluba, prema točci 1.b)
  • Popunjeni i potpisani Obrazac prijave
  • Potvrda iz Dodatnih uvjeta točke 1.

1. Upisi

Upis kandidata koji zadovoljavaju uvijete vršit će se od 21. listopada do 30. listopada (do 12.00h) u Studentskoj službi Fakulteta.

1. Upisna dokumentacija

Kandidati na upis moraju donijeti:

• 2 fotografije
  • Fotokopiju osobne iskaznice