Kineziološki fakultet u Splitu raspisuje natječaj za programe osposobljavanja

NATJEČAJ ZA PROGRAME OSPOSOBLJAVANJA

Kineziološki fakultet u Splitu raspisuje NATJEČAJ za programe osposobljavanja za poslove:

1. Instruktora/ice grupnog fitnesa uz glazbu
  2. Instruktora/ice fitnesa u teretani
  3. Trenera/ice karatea

Navedeni programi obrazovanja odraslih odobreni su od Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te podliježu Zakonu o obrazovanju odraslih. Nakon završetka programa izdaje se Uvjerenje o osposobljavanju (Pravilnik o javnim ispravama u obrazovanju odraslih).

1. Uvjeti za upis pristupnika na program su:
  • Obavezno:
    • Završeno srednjoškolsko obrazovanje
    • Državljani izvan EU izjednačeni su u uvjetima prijave i upisa sa državljanima EU
    • Liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti
    • Uvjerenje o položenom 1 KYU (samo za karate)

Dodatno (nije obavezno):

• Potvrdu fitnes/aerobik centra o organiziranom bavljenju sportskim aktivnostima
    • Iskustvo u izradi i provedbi fitnes/aerobik treninga
  1. Razredbeni postupak

Uvjet za upis je prijeđeni prag na provjeri funkcionalnih i motoričkih sposobnosti (kardiovaskularna izdržljivost, mišićna snaga, mišićna izdržljivost, koordinacija, fleksibilnost, ravnoteža) te provjeri motoričkih znanja (pravilna demonstracija osnovnih vježbi  mišićne snage, izdržljivosti, koordinacije, fleksibilnosti).

Demonstracija osnovnih tehnika karatea (samo za karate).

IZRAVAN UPIS: Osobe sa pisanim dokazom o prijeđenom razredbenom pragu na Kineziološkom fakultetu, te vrhunski sportaši kategorizirani pri Hrvatskom olimpijskom odboru.

1. Cijena programa obrazovanja odraslih

Cijena programa iznosi:

• za Instruktor fitnesa uz glazbu – 5.000,00 kn, a obuhvaća nastavu, ispite i izdavanje Uvjerenja
  • za Instruktor fitnesa u teretani – 8.000,00 kn, a obuhvaća nastavu, ispite  i izdavanje Uvjerenja
  • Za trenera/icu karatea – 5.000,00 kn, a obuhvaća nastavu, ispite i izdavanje Uvjerenja

Program se pokreće ako se prijavi minimalno 3 kandidata po svakom pojedinom programu obrazovanja odraslih.

1. Početak programa

Nastava će započeti 19. 01. 2018. godine.

1. Prijave

Prijave se zaprimaju u Osječkoj 11, Odsjek za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta od 04. prosinca do 11. siječnja 2018. godine, osobno ili putem pošte na adresu Kineziološki fakultet, Teslina 6, 21000 Split (Odsjek za cjeloživotno učenje).

1. Dokumentacija za prijavu

Za valjanu prijavu potrebno je:

1. Razredbeni postupak i upisi

Razredbeni postupak prijavljenih kandidata održati će se 14. siječnja 2018. godine u Osječkoj 11, na Odsjeku za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta  u Splitu.

Upis kandidata koji zadovolje na razredbenom postupku vršiti će se od 15. siječnja  do 19. siječnja  2018.  (do 15.00h) u Osječkoj 11, Odsjek za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta.

1. Upisna dokumentacija

Kandidati na upis moraju donijeti  ili poslati preporučenom poštom:

• 2 fotografije
  • Fotokopiju osobne iskaznice
  • Rodni list
  • Dokaz o državljanstvu
  • Liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti
  • Uvjerenje o položenom 1 KYU (samo za karate)
  • Dodatne potvrde (opcija)

KONTAKT:

Mario Tomljanović – Voditelj Odsjeka za cjeloživotno učenje (tom@kifst.hr)
Tomislava Jukić – Stručna suradnica (tomjuk@kifst.hr)