Anketa o učinkovitosti Studentskog Centra Sveučilišta u Splitu u zadovoljavanju studentskog standarda

Uspješno zadovoljavanje studentskog standarda (smještaj, prehrana, usluge student servisa, društveni život) jedan je od temeljnih zadataka prema kojem je usmjeren rad Studentskog centra Sveučilišta u Splitu.
Share on pinterest

Stoga molimo sve studente da ispune Anketu o učinkovitosti Studentskog centra Sveučilišta u Splitu u zadovoljavanju studentskog standarda.

Namjera ovog istraživanja jest ispitati mišljenja i stavove studenata o postojećim djelatnostima Studentskog Centra u Splitu, kao i saslušati prijedloge o popunjavanju ponude SC-a u cilju ostvarivanja kvalitetnijih uvjeta studiranja i studentskog života u Splitu.
Anketa je anonimna pa molimo studente da izdvoje 5 minuta svog vremena i iskreno odgovore na sva pitanja.

Get in touch

872 Arch Ave.