Završna javna prezentacija rezultata projekta

Kineziološki fakultet u Splitu, zajedno s partnerima Hrvatskim paraolimpijskim odborom, Hrvatskim kineziološkim savezom i Alumni udrugom Kineziološkog fakulteta u Splitu, provodi EU projekt RAZVOJ STANDARDA ZANIMANJA, STANDARDA KVALIFIKACIJA I DIPLOMSKIH STUDIJSKIH PROGRAMA U KINEZIOLOGIJI iz OP Razvoj ljudskih potencijala 2007.-2013.

Projektni tim Kineziološkog fakulteta u Splitu izradio je prijedloge 6 standarda zanimanja, te 6 standarda kvalifikacija u području kineziologije i sporta kroz 6 primijenjenih područja kineziologije: sportski trening, kondicijski trening, kineziološka edukacija, fitnes i zdravlje, kineziterapija i sportski menadžment. Standardi zanimanja, kao i standardi kvalifikacija usklađeni su sa stvarnim potrebama tržišta rada koji egzistiraju na području cijele Republike Hrvatske.

Kako bi dobivene standarde implementirali u visoko obrazovni sustav, projektni tim pripremio je kurikulume 4 nova studijska programa na sveučilišnoj diplomskoj razini studija: Sveučilišni diplomski studij Sporta, Sveučilišni diplomski studij Kineziološke edukacije, Sveučilišni diplomski studij Zdravstvene kineziologije i Sveučilišni diplomski studij Sportskog menadžmenta.

Fakultet sa svojim partnerima organizira završnu javnu prezentaciju rezultata projekta pod nazivom „Unapređenje diplomskih studijskih programa na Kineziološkom fakultetu u Splitu“, a koja će se održati u hotelu Radisson Blu Resort u Splitu, 16. rujna, 2016. godine u 18.00 sati.

Pozivamo Vas da prisustvujete završnoj prezentaciji projekta.

Molim da potvrdite svoj dolazak na https://goo.gl/forms/jVU9ih0y9cmANbGm1

.