Završna fešta za studente i profesore

U petak 02.06.2017. godine studenti našeg Fakulteta tradicionalno održavaju završnu feštu u i pored prostorija Kineziološkog fakulteta. Smisao ove fešte je druženje između studenata, profesora i ostalih zaposlenika te poboljšavanje odnosa i međusobne komunikacije kroz sportske igre i druge aktivnosti.
U ime svih studenata molimo sve da se odazovu ovoj fešti u što većem broju i time upriliče ovaj naš posljednji nastavni radni dan ove akademske godine.
Vaši studenti KIFST-a