Prvi sastanak projekta Enriched Sport Activities (ESA) u Palermu

Od 22. do 24. veljače u Palermu se održava kick-off meeting koordinatora i partnera projekta Enriched Sport Activities (ESA) koji je započeo 01. siječnja 2017.

Kineziološki fakultet u Splitu predstavljaju članovi projektnog tima doc. dr. sc. Boris Milavić i Nina Ivančić, pred., te dekanica Fakulteta Prof. dr. sc. Đurđica Miletić i prodekanica izv. prof. dr. sc. Jelena Paušić.

Ostali članovi projektnog tima su dr. sc. Ante Rađa, pred. i Biljana Kuzmanić, pred.