Važna obavijest – prijave projekata iz javnog poziva na natječaj

Prijave projekata iz javnog poziva na natječaj za dostavu prijedloga projekata i programa koji će se financirati natječajnim sredstvima iz upisnina za akademsku godinu 2017./2018. ispravno popunjeni obrasci s ostalom pripadajućom dokumentacijom predaju se slanjem na e-mail adresu za:

-studentski sport: pospovstudsport@unist.hr

-znanost i tehnologija: pospovznanteh@unist.hr

-kultura, umjetnost i sveučilišni mediji: pospovkusm@unist.hr