Unisport šah i UniSport stolni tenis

Poštovani,
Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira Unisport šah koji će se
održati 8. i 9.12. u šahovskom klubu „Mornar“, Šimićeva 54, 21 000 Split i Unisport stolni tenis koje
se održati 13. i 14.12. u Stolnoteniskom klubu Split, Ulica slobode 16 A, 21 000 Split.
Unisport šah će se održati pojedinačno u muškoj i ženskoj konkurenciji, a UniSport stolni tenis će
se održati pojedinačno i ekipno u muškoj i ženskoj konkurenciji.
Prijave se mogu izvršiti slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK za šah najkasnije do
srijede 6. 12. 2017. do 12 h, a za stolni tenis najkasnije do ponedjeljka 11. 12. 2017. do 12 h na
email : sport@unist.hr (prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, oib, broj indexa, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta).
Za sve ostale informacije možete se javiti na sljedeći broj mobitela:
Jelena Matešić 0915489150 e-mail: jelenamatesic@gmail.com

Propozicije šah