Unisport malonogometna i košarkaška liga

Poštovani studenti,

Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira Unisport malonogometnu ligu koja će početi sredinom ožujka, a o datumu i vremenu izvlačenja grupa ćemo vas obavijestiti po isteku prijava. Natjecanje će se održati kao i dosadašnjih godina na studentskom malonogometnom terenu u Spinutu. Prijave su otvorene do 1.3.2019. do 12:00 sati.

UniSport košarkaška liga će također početi do sredine ožujka, a rok za prijave je isto do 1.3.2019. do 12:00 sati.

Prijave se mogu izvršiti popunjavanjem online obrasca https://goo.gl/forms/2orxs3JjNMrr89bi2 ili slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do petka 1.3.2019. do 12:00 sati, na email unisportsplit@gmail.com (prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, broj indexa/iksice, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta).

Za sve ostale informacije možete se javiti na sljedeći broj mobitela: Antonio Župan 095 1997940 e-mail: unisportsplit@gmail.com

Propozicije mali nogomet

Propozicije košarka