Udruga IMEF prima nove članove!

Udruga IMEF osnovana je s ciljem promicanja i razvitka informatičkog menadžmenta te razvoja potencijala studenata Sveučilišta u Splitu kroz organiziranje i sudjelovanje na raznim projektima, radionicama, konferencijama i seminarima. Putem povezivanja gospodarstva i studenata, organiziranja stručnih izleta, prigodnih društvenih, kulturnih i drugih programa te surađujući s ostalim studentskim udrugama, koristimo i razvijamo talente svakoga člana te stečemo poslovna poznanstva i sklapamo prijateljstva.

Ako te zanima IT svijet, želiš biti dio organizacijog tima IT konferencija, radionica i seminara ili se možda vidiš u grafičkom i web dizajnu, pridruži nam se i razvij svoj potencijal kako bi se istaknuo pred budućim poslodavcem!

Dobrodošli su svi studenti bez obzira na smjer i fakultet!

Regrutacija traje od 30.10.2017-13.11.2017.

Prijave na: www.imef.hr/uclani-se/.