Sveučilišni sport – prijave za UniSport natjecanje u krosu za 2018. godinu

Splitski sveučilišni sportski savez organizira prvenstvo Sveučilišta UniSport kros za 2018. godinu, koje će se održati po principu lige pojedinačno u muškoj i ženskoj konkurenciji, u sklopu Marjanske lige Maraton kluba Marjan u sljedećim terminima:

– 19. travnja u 18 sati (Institut – Telegrin )
– 26. travnja u 18 sati (5km, Vrata – Institut – Vrata)

Prijave se primaju slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do petka, 18. travnja do 12 sati na e-mail: sport@unist.hr. Prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, oib, broj indexa, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta.
Za sve ostale informacije možete se javiti Šimi Veršiću: 098 946 8548 ili e-mail: simeversic@gmail.com.

Vezani dokumenti