Svečani prijem studenata prve godine stručnog preddiplomskog studija

Svečani prijem studenata prve godine stručnog preddiplomskog studija kineziologije održat će se u petak, 28. listopada 2016. godine u učionici 1. Kineziološkog fakulteta, Teslina 10. 4 kat.  prema sljedećem rasporedu:

• 12.00 sati za usmjerenja SPORTSKI TRENER (svi sportovi) i KONDICIJSKA PRIPREMA SPORTAŠA
  • 13.00 sati za usmjerenja KINEZIOLOŠKA REKREACIJA I FITNES i KINEZITERAPIJA

Raspored predavanja za 1. semestar preddiplomskog stručnog studija nalazi se na linku.