Seecel nagradno natjecanje produženje termina prijave i predaje

Rok za prijavu na nagradni natječaj za izbor najboljih studentskih poslovnih planova i eseja iz područja „Poduzetništva u kineziologiji i sportu“ produžen je do 20. 08. 2015, a rok za predajuposlovnih planova i eseja do 31.08.2015. Podsjećamo Vas da prijave za sudjelovanje na natječaj trebate poslati Katiji Kovačić, mag. oec. na e mail. katkov@kifst.hr. Na istoj e mail adresi možete dobiti i sve dodatne informacije o natjecanju. Ističemo također da je riječ o nagradnom natjecanju s bogatim nagradnim fondom na kojem mogu sudjelovati isključivo studenti Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Splitu.