Rezervacija smještaja studenata za mj. rujan 2015.

Poštovani studenti,

Kao svake godine i ove godine u studentskom domu „Bruno Bušić“možete rezervirati smještaj za mjesec rujan, i to za period od 01. rujna 2015. g. do 30. rujna 2015. g. do 12.00 sati, naravno ukoliko Vam je isti neophodan. Stoga, rezervaciju smještaja možete izvršiti u studentskom domu „Bruno Bušić“ u sobi br: 101, u periodu od 08. lipnja 2015 g do 30. lipnja 2015 g. Smještaj za mjesec rujan studenti mogu ostvariti jedino u studentskom domu „Bruno Bušić“, bez obzira u kojem su studentskom domu bili smješteni kroz tekuću akademsku godinu.

Napominje se da nakon navedenog roka neće biti dopušteno, niti moguće, rezervirati smještaj za mjesec rujan 2015.g.

Postupak  rezervacije:

Svi studenti koji žele rezervirati smještaj za mjesec rujan 2015., trebaju se obratiti u sobu 101 dom „Bruno Bušić“ uz predočenje indeksa.

Cjelokupni iznos smještaja od 400,00 kuna studenti će platiti prije samog  useljenja u dom u  mjesecu rujnu i to virmanskom uplatnicom koju će zajedno sa računom dobiti u studentskom domu „Bruno Bušić“ soba 102.

Studenti koji nisu sudjelovali u natječaju za smještaj u dom, akademska 2014/15., nemaju pravo na studentski dom u mjesecu rujnu.

Oni studenti koji ne uplate dom, neće moći useliti bez obzira na upisanu rezervaciju.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti gđi. Nevenki Buzov ili g. Toniju Kvarantanu  (soba 101, studentskog doma „Bruno Bušić“)., tel: 021 386 727.

RUKOVODITELJ SLUŽBE STUDENTSKOG SMJEŠTAJA
I TURISTISTIČKIH POSLOVA SC-a SPLIT