Predstavljanje sveučilišnog udžbenika autora prof. dr. sc. Saše Krstulovića “Motorički razvoj čovjeka”

Promocija sveučilišnog udžbenika autora prof. dr. sc. Saše Krstulovića “Motorički razvoj čovjeka”održati će se 27. rujna 2018. (četvrtak) s početkom u 18.00 sati u prostorijama Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Splitu,Teslina 10 (4. kat).

Knjigu će predstaviti prof.dr.sc. Boris Maleš (recezent), gđa. Jelena Hrgović (dogradonačelnica Grada Splita) te sam autor.

Promocija će imati humanitarni karakter, a po završetku će se organizirati prigodni domjenak.