Predavanja i vježbe gostojućeg nastavnika Snježane Schuster, v.pred.

U okviru obvezne nastave usmjerenja iz Kineziterapije gostovati će nastavnica Snježana Schuster, v. pred. sa Zdravstvenog veleučilišta u Zagrebu.

Održati će predavanja i vježbe na temu Tjelesno vježbanje tijekom trudnoće i Tjelesno vježbanje nakon poroda.

Snježana je napisala dvije knjige (Vježbe za trudnice. Zagreb: Biovega, 2004, , Vježbe poslije porođaja. Planetopija. Zagreb, 2008.).

Studentima usmjerenja kineziterapije predavanja su obvezna. Pozivaju se i studenti usmjerenja Rekreacije i usmjerenja Osobnih trenera da prisustvuju predavanjima i vježbama po slijedećem rasporedu:

petak, 12.lipnja, 14.00 do 17.00 u FIZ predavanja
subota, 13.lipnja, 10.00 do 13.00 u DVKIF vježbe