Poziv za svečano potpisivanje Ugovora o dodjeli stipendije Sveučilišta u Splitu

Sveučilište u Splitu poziva sve dobitnike stipendije za akademsku godinu 2017./2018. na svečano potpisivanje Ugovora o dodjeli stipendije Sveučilišta u Splitu, koje će se održati u srijedu, 14. ožujka, s početkom u 11 sati u multifunkcionalnoj dvorani u sjevernom tornju Sveučilišne knjižnice, R. Boškovića 31. Tom prigodom stipendistima Sveučilišta u Splitu obratit će se rektor prof. dr. sc. Šimun Anđelinović.

Molimo one dobitnike koji su zbog opravdanih razloga spriječeni prisustvovati potpisivanju ugovora da se jave Službi za nastavu, kvalitetu i kulturu

Silviji Rančić na broj telefona 558-214 ili email: silvija.rancic@unist.hr