Poziv svim studentima na predavanje prof. Irene Valantine

Pozivaju se svi studenti preddiplomskih, diplomskih i doktorskog studija na Kineziološkom fakultetu

da prisustvuju predavanju profesorice dr.sc. Irene Valantine s Litvanskog sportskog sveučilišta.

Profesorica Valantine je specijalizirana u području sportskog menadžmenta i leadership-a, te će predavanje

održati studentima tijekom svog Erasmus + boravka.

irena

Predavanje će biti održano u novoj učionici Kineziološkog fakulteta na adresi Teslina 10

(ulaz 1.i 2. Jezične gimnazije) na 4. katu u učionici broj 1 u utorak 13. rujna 2016. godine u 11.00 sati.