Poziv na info dan ~predstavljanje izmjena i dopuna poslijediplomskog sveučilišnog (doktorskog) studija kineziologije~

Pozivamo sve zainteresirane osobe koje planiraju upisati Poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studij kineziologije na našoj instituciji da prisustvuju Info danu gdje će se prezentirati način upisa i studiranja Poslijediplomskog sveučilišnog (doktorskog) studija kineziologije.

Prezentacija o aktualnim izmjenama studija i svim novim detaljima održat će se 16. prosinca 2019. godine u 10.00h u učionici Kineziološkog fakulteta u Splitu, na 4.katu Tesline 10, nakon čega očekujemo Vaša pitanja. Želja nam je ovim putem otkloniti sve Vaše nedoumice vezane za ovaj studij i pomoći Vam približiti plan, program i način studiranja.

Svi oni koji nisu u mogućnosti osobno prisustvovati info danu, omogućili smo putem Zoom aplikacije spajajnje on line putem. Ukoliko ima takvih, molim obratite se do petka 13. prosinca 2019. god. Ljubici Perko Žaknić na mail ljubica.perko.zaknic@kifst.hr koja će Vam pola sata prije početka sastanka poslati mailom link za spajanje.

U međuvremenu predlažemo da na mobilne telefone instalirate Aplikaciju „ZOOM Cloud Meetings“.