Posjet nastavnoj bazi – Poliklinika “Sv. Katarina”

Specijalna bolnica Sv. Katarina i Kineziološki fakultet protekloga kolovoza potpisali su sporazum o suradnji a čime je specijalna bolnica postala nastavna baza Fakulteta.

sv katarina logokikilili_plavi

Uprava Fakulteta pojačana s Načelnikom Sektora za razvoj sporta Ministarstva znanosti obrazovanja i sporta, g. Darkom Vučićem, posjetila je Polikliniku specijalne bolnice Sv. Katarina u Zagrebu.

Prof.dr. sc. Draganu Primorcu, predsjedniku Upravnog Vijeća Specijalne bolnice Sv. Katarina, uručena je natpisna ploča nastavne baze Fakulteta.

sv katarina 3

Dogovoreni su koraci u suradnji između dvije institucije.

sv katarina 1