Početak akademske godine 2020/2021 za sveučilišne (redovne) studije

Početak akademske godine 2020/2021

za sveučilišne (redovne) studije

1/ Prijem studenata prve godine Sveučilišnog preddiplomskog studija (redovni studij) – brucoši, održat će se dana 28. rujna 2020. godine (ponedjeljak)  u 09.00 sati na igralištu Nadbiskupijske gimnazije u Teslinoj ulici, preko puta ulaza u glavnu zgradu Fakulteta.

2/ Nastava za drugu i treću godinu sveučilišnog preddiplomskog, te prvu i drugu godinu sveučilišnog  diplomskog studija, započinje 5. listopada (ponedjeljak) 2020. (ponedjeljak).

3/ Upisi u više godine vršiti će se prema sljedećem rasporedu:

1. od 21. rujna do 01. listopada studenti druge i treće godine sveučilišnog preddiplomskog studija kineziologije, te druge godine sveučilišnog diplomskog studija kineziologije
  2. I 02. listopada studenti prve godine sveučilišnog diplomskog studija kineziologije
  3. Upisi će se većinom provoditi on-line načinom prema naknadnoj obavijesti