Otvoreni dani Sveučilišta i dvaju splitskih instituta

U sklopu projekta TTAdria, Ured za transfer tehnologije Sveučilišta u Splitu organizira otvorene dane koji će se održati od 16. do 20. ožujka na sastavnicama Sveučilišta te Institutu za oceanografiju i ribarstvo i Institutu za jadranske kulture i melioraciju krša.

Na otvorenim danima istraživači će imati priliku predstaviti svoja znanja, ekspertize i usluge tvrtkama te potencijalnim partnerima. Cilj je pokrenuti prijenos znanja i tehnologija sa znanstvenih institucija u gospodarstvo te jačanjem međusobne suradnje stvoriti preduvjete za kolaborativno istraživanje i zajedničko prijavljivanje projekata.

[Pročitaj više]