Održane radionice za ciljne skupine u okviru ESF projekta

Kineziološki fakultet u Splitu, zajedno s partnerima Hrvatskim paraolimpijskim odborom, Hrvatskim kineziološkim savezom i Alumni udrugom Kineziološkog fakulteta u Splitu, provodi EU projekt RAZVOJ STANDARDA ZANIMANJA, STANDARDA KVALIFIKACIJA I DIPLOMSKIH STUDIJSKIH PROGRAMA U KINEZIOLOGIJI iz OP Razvoj ljudskih potencijala 2007.-2013.

IMG_1948 IMG_1953

U sklopu projekta održane su radionice, 08. i 09. travnja, 2016. godine,  na temu “Relacije: kompetencije – ishodi učenja” za sve nastavnike, zaposlenike i vanjske suradnike, Kineziološkog fakultet,  predstavnike partnera.

Predavač na radionici doc.dr.sc. Morana Koludrović uputila je nazočne o postupak izrade standarda zanimanja, kompetencija te skupova ishoda učenja i samih ishoda učenja. Objasnila je važnost izrade standarda, te postupak izrade ishoda učenja koji su proizašli iz potreba tržišta rada.

IMG_1943

Kineziološki fakultet ovom radionicom započeo je izradu standarda kvalifikacija prema dobivenim standardima zanimanja na koje je upravo ukazalo tržište rada i eksperti iz područja kineziologije.

Voditelj projekta – Izv.prof.dr.sc. Jelena Paušić