Održana fokus grupa za izradu prijedloga standarda zanimanja radnog naziva “Sport Science”

U prostorijama Kineziološkog fakulteta dana 20.01.2018.godine održana je Fokus grupa za izradu standarda zanimanja u sklopu Reforme studijskih programa 2018/19. Kineziološkog fakulteta.

Prvi radni sastanak Fokus grupe započeo je s radom u 10.00 te završio u 14.00 sati. Tijekom sastanka utvrdili su se svi ključni poslovi za prijedlog standarda zanimanja još uvijek radnog naziva “Sportski znanstvenik” kao i pripadajuće kompetencije po pojedinom ključnom poslu.

U radu fokus grupe sudjelovali su: doc. dr. sc. Marijana Čavala,  prof. dr. sc. Boštjan Šimunić (ZRS, Kopar), dr. sc. Damir Zubac, izv. prof. dr. sc. Dražen Čular, Stipe Pletikosa, prof. dr. sc. Zoran Grgantov i prof. dr. sc. Vladan Papić (FESB), a u daljnjem radu najavljena je i suradnja s prof. dr. sc. Goranom Markovićem i prof. dr. sc. Slobodanom Jarićem.