Održan znanstveni seminar: „Paradigma anaerobnog kapaciteta i anaerobne snage“

U sklopu 3. Dana kinziologije, u organizaciji Kineziološkog Fakulteta u Splitu i Hrvatskog Instituta za kineziologiju i sport, u subotu, 28.10.2017. održan je znanstveni seminar pod nazivom: „Paradigma anaerobnog kapaciteta i anaerobne snage“. Tom prilikom su eminentni međunarodni stručnjaci  prof. dr. sc. Johny Padulo, prof. dr. sc. Alessandro M . Zagatto i prof. dr. sc. Y. Nakamura održali niz oralnih i praktičnih predavanja.

Zahvaljujemo se predavačima i svima koji su došli, a posebno našim studentima koji sudjelovali u testiranjima koja su provedena u sklopu praktičnih predavanja.