Održan Kick-off meeting Erasmus +Sport projekta

Na prvom projektu iz programa Erasmus + Sport na kojem je Kineziološki fakultet koordinator, održan je Kick-off meeting. Tijekom dva dana, 18. i 19. veljače predstavnici partnerskih institucija i koordinatora dogovorili su termine održavanja glavnih aktivnosti na projektu te dogovorili financijske obveze partnera i koordinatora.
Jelena Paušić Faculty of Kinesiology, project coordinator
Nina Ivančić Faculty of Kinesiology, project asisstent
Saša Varmuža Udruga ANIMI, staff member
Irena Konda Udruga ZAJEDNO, staff member