ODLUKA O ODABIRU KANDIDATA ZA MOBILNOST OSOBLJA ZA 2015/2016

Prema rezultatima natječaja za Erasmus+ mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja za zimski semestar akademske godine 2015/2016 Povjerenstvo za odabir kandidata za mobilnost odobrilo je odlazak na mobilnost i nastavnicima s našeg Fakulteta i to:

• Doc. dr. sc. Danijela Kuna (University in Maribor)

Kompletnu listu i odluku pronađite na http://www.unist.hr/suradnja/programi/erasmus-plus/natjecaji/odluka-o-odabiru-kandidata-u-okviru-programa-erasmus-u-zimskom-semestru-22669

Doc. dr. sc. Ana Kezić
Erasmus koordinator