Odluka o dodjeli stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2017./2018.

Povjerenstvo za dodjelu Stipendije Sveučilišta u Splitu u postupku koji je pokrenut Natječajem Sveučilišta u Splitu za dodjelu Stipendije u akademskoj godini 2017./2018. od 22. prosinca 2017.godine donosi Odluku o dodjeli stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2017./2018.

Dodjeljuje se Stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2017./2018. natjecateljima koji su odvojeni i označeni zelenom bojom na rang listama koje su sastavni dio odluke te se nalaze u prilogu ove obavijesti.

Mole se dobitnici da do 12. veljače 2018. godine, dostave IBAN svog žiro računa, odnosno skeniranu kopiju svoje kartice na e-mail adresu silvija.rancic@unist.hr.
Ukoliko niste u mogućnosti skenirati karticu, možete ju do navedenog roka dostaviti osobno Uredu za nastavu, Poljička 35, 2. kat.

O načinu i terminu potpisivanja ugovora dobitnici će biti naknadno obaviješteni.