Odluka o dodjeli stipendija Sveučilišta u Splitu u ak. god. 2016./2017.

Povjerenstvo za dodjelu Stipendije Sveučilišta u Splitu u postupku koji je pokrenut Natječajem Sveučilišta u Splitu za dodjelu Stipendije u akademskoj godini 2016./2017. od 23. prosinca 2016.g. donosi Odluku o dodjeli stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2016./2017.

Dodjeljuje se Stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2016./2017. natjecateljima koji su odvojeni i označeni zelenom bojom na rang listama koje su sastavni dio odluke te se nalaze u prilogu ove obavijesti.

Mole se dobitnici da do 11. veljače 2017. godine, dostave IBAN svog žiro računa, odnosno skeniranu kopiju svoje kartice, i to:
– dobitnici prve kategorije IBAN dostavljaju na mail: sara.sladic@unist.hr
– dobitnici druge kategorije IBAN dostavljaju na mail: silvija.rancic@unist.hr

Ukoliko niste u mogućnosti skenirati karticu, možete ju do navedenog roka dostaviti osobno Službi za nastavu, Livanjska 5, 2. kat.

O načinu i terminu potpisivanja ugovora dobitnici će biti naknadno obaviješteni.