Obavijest studentima stručnih preddiplomskih i specijalističkih diplomskih studija

Upute za ispitni rok

1. Ispiti se ne prijavljuju putem Studomata
  2. Studomat služi samo da pratite upisane predmete i ocjene
  3. Termini ispita objavljeni su na linku: http://web.kifst.unist.hr/ispitni-rokovi-strucni-preddiplomski-studij/. Na Studomatu se vidi samo prvi dan roka.
  4. On-line studenti se trebaju javiti predmetnim nastavnicima e-mailom što prije kako bi dogovorili termin on-line ispita (ako nije objavljen termin održavanja ispita online)
  5. Popis predmeta koji su zbog promjene nositeljstva prebačeni iz zimskog u ljetni semestar možete pronaći na linku: http://web.kifst.unist.hr/progradu_notife/izmjene-i-dopune-predmeta-i-nositeljstva/ (u veljači ispitima iz tih predmeta mogu pristupiti samo studenti koji te predmete ak. godine 2019/2020 ponavljaju)