Obavijest o održavanju razredbenog ispita za upis u ak. godinu 2019/2020 jesenski upisni rok (za 27 slobodnih mjesta)

o održavanju razredbenog ispita za upis u ak. godinu 2019/2020

jesenski upisni rok (za 27 slobodnih mjesta)

Razredbeni ispit za upis u prvu godinu sveučilišnog preddiplomskog studija na Kineziološkom fakultetu u Splitu održat će se u SRIJEDU, 04.09.2019. godine, prema sljedećem rasporedu.

1/ BAZEN SC POLJUD (Sportski centar Poljud), Split, Poljudsko šetalište bb

NAZIV TESTA OPIS NORMA ZA MUŠKARCE NORMA ZA ŽENE

PROVJERA ZNANJA PLIVANJA

tehnikom po slobodnom izboru potrebno je preplivati dionicu duljine 50 m, u što kraćem vremenu 45 sekundi 53 sekunde
08.00 SVI KANDIDATI (muškarci i žene – dolazak na bazene 15 minuta prije početka)

2/ DVORANA KINEZIOLOŠKOG FAKULTETA U SPLITU, Split, Teslina 6

PROVJERA MOTORIČKIH SPOSOBNOSTI

NAZIV TESTA MUŠKARCI NORMA ZA MUŠKARCE

NAZIV TESTA

ŽENE

NORMA ZA ŽENE
SKOK U DALJ S MJESTA 240 CM SKOK U DALJ S MJESTA 190 cm
ZGIBOVI 7 IZDRŽAJ U VISU ZGIBOM 25 sekundi
PODIZANJE NOGU 15 PODIZANJE TRUPA 35
PRETKLON SUNOŽNO Prstima dotaknuti tlo PRETKLON SUNOŽNO Prstima dotaknuti tlo
RITAM 3 RITAM 3
10.00 SVI KANDIDATI (muškarci i žene – dolazak 15 minuta prije početka)

3/ STADION ATLETSKOG KLUBA ASK „SPLIT“, Park mladeži, Ulica Hrvatske mornarice 10 – PROVJERA MOTORIČKO-FUNKCIONALNIH SPOSOBNOSTI

NAZIV TESTA MUŠKARCI NORMA ZA MUŠKARCE

NAZIV TESTA

ŽENE

NORMA ZA ŽENE
Trčanje na 100 m 13,50 sekundi Trčanje na 100 m 16,1 sekunda
Trčanje na 1500 m 5:30:00 Trčanje na 800m 3:30:00 sekunda
17.00 SVI KANDIDATI (muškarci i žene – dolazak 15 minuta prije početka)

Popis kandidata možete pogledati OVDJE. Kandidati su popisani po OIB-u na način da su prvi poredani muškarci (31 kandidat), a druge žene (12 kandidata), i to prema prvom slovu prezimena kandidata. Pravodobno upućene prijave kandidata (30.08.2019.) koje pristignu nakon ove objave, rasporedit će se na kraju popisa muških, odnosno ženskih kandidata, bez obzira na početno slovo prezimena.

Pristupnici trebaju ponijeti sljedeće:

1/ osobnu iskaznicu

2/ ručnik, te primjereni kupaći kostim/gaćice

3/ bijelu majicu kratkih rukava i kratke hlačice

Upozoravaju se pristupnici da na provjeru ne nose dragocijenosti i veće količine novca. Preporuča se sa sobom imati bočicu vode.Razredbeni ispiti će biti sniman kamerom.

Privremeni rezultati objavit će se 05.09. do 14.00 h. Eventualne žalbe na privremene rezultate podnose se 06.09.2019. do 10.00 sati putem e-maila studentska.sluzba@kifst.hr, ili osobno, u Studentsku službu Fakulteta u istom roku.