OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RAZREDBENOG ISPITA ZA UPIS U AK. GODINU 2015/2016

Razredbeni ispit za upis u prvu godinu sveučilišnog preddiplomskog studija na Kineziološkom fakultetu u Splitu održat će se u srijedu, 08.07.2015. godine, prema sljedećem rasporedu.

1/ BAZEN SC POLJUD (Sportski centar Poljud), Split, Poljudsko šetalište bb

• 08.00 GRUPA M1 (dolazak na bazene 15 minuta prije početka)
  • 08.45 GRUPA M2 (dolazak na bazene 15 minuta prije početka)
  • 09.30 GRUPA M3 (dolazak na bazene 15 minuta prije početka)
  • 10.15 GRUPA M4 (dolazak na bazene 15 minuta prije početka)
  • 10.45 GRUPA Ž1 (dolazak na bazene 15 minuta prije početka)
  • 11.15 GRUPA Ž2 (dolazak na bazene 15 minuta prije početka)

2/ DVORANA KINEZIOLOŠKOG FAKULTETA U SPLITU, Split, Teslina 6

• 09.30 GRUPA M1
  • 10.30 GRUPA M2
  • 11.30 GRUPA M3
  • 12.30 GRUPA M4
  • 13.30 GRUPA Ž1
  • 14.30 GRUPA Ž2

3/ STADION ATLETSKOG KLUBA ASK „SPLIT“, Park mladeži, Ulica Hrvatske mornarice 10

• 17.30 GRUPA M1 i M2 (dolazak na stadion 15 minuta prije početka)
  • 18.30 GRUPA M3 i M4 (dolazak na stadion 15 minuta prije početka)
  • 19.30 GRUPA Ž1 i Ž2 (dolazak na stadion 15 minuta prije početka)

Raspored pristupnika po grupama možete pogledati OVDJE.
Moguće je uvećanje grupa za prijave koje pristignu poštom (s pečatom primitka 03.07.2015.). Ovi pristupnici rasporedit će se u grupu M4 i Ž2 bez obzira na slovo prezimena i neće mijenjati sadašnji raspored grupa.
Aktualni vrhunski sportaši Hrvatske, I. i II. kategorije, oslobađaju se polaganja razredbenog ispita uz uvjet zadovoljavanja norme iz plivanja (čl. 18 st. 2 Pravilnika o studijima i sustavu studiranja na Kineziološkom fakultetu u Splitu).

Pristupnici trebaju ponijeti sljedeće:
1/ osobnu iskaznicu
2/ ručnik, te primjereni kupaći kostim/gaćice
3/ bijelu majicu kratkih rukava i kratke hlačice

Upozoravaju se pristupnici da na provjeru ne nose dragocijenosti i veće količine novca. Preporuča se sa sobom imati bočicu vode.