Novo priznanje Kineziološkom fakultetu u Splitu

Na svečanoj ceremoniji otvaranja 13. Međunarodne znanstvene  konferencije „Transformacijski procesi u sportu – sportska postignuća“, koje je u organizaciji Crnogorske sportske akademije i Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje iz Nikšića  protekloga vikenda održano u glavnom gradu Crne gore – Podgorici,  u ime organizatora,   a ispred sudionika iz 19 zemalja europe i svijeta  uručeno je priznanje za kvalitetan dugogodišnji partnerski odnos predstavnicima Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Splitu: dekanici prof. dr. sc. Đurđici Miletić i prodekanu  za poslovanje i predstojniku Insitituta za kineziologiju doc. dr. sc. Draženu Čularu koji su  na poziv organizatora nazočili ovom važnom događaju.

crna gora 1

crna gora 2