Natječaj za program obrazovanja odraslih – trener karatea –

Natječaj se raspisuje za programe osposobljavanja u okviru obrazovanja odraslih za poslove:

Trenera/ice karatea

Navedeni program obrazovanja odraslih odobreni su od Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te podliježu Zakonu o obrazovanju odraslih. Nakon završetka programa izdaje se Uvjerenje o osposobljavanju (Pravilnik o javnim ispravama u obrazovanju odraslih).

Uvjeti za upis pristupnika na program su:

• Obavezno:
    • Završeno srednjoškolsko obrazovanje
    • Državljani izvan EU izjednačeni su u uvjetima prijave i upisa sa državljanima EU
    • Liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti
    • Uvjerenje o položenom 1 KYU

Razredbeni postupak:

Uvjet za upis je prijeđeni prag na provjeri demonstracije osnovnih tehnika karatea.

IZRAVAN UPIS: vrhunski sportaši kategorizirani pri Hrvatskom olimpijskom odboru.

Cijena programa obrazovanja odraslih

Cijena programa iznosi:  5.000,00 kn, a obuhvaća nastavu, ispite i izdavanje Uvjerenja

Program se pokreće ako se prijavi minimalno 10 kandidata za program Trenera/ice karatea.

Početak programa

Nastava će započeti 1. veljače 2020. godine.

Prijave

Prijave se zaprimaju na Odsjek za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta u Splitu od 20. prosinca 2019. do 17. siječnja 2020 godine, osobno ili putem pošte na adresu Kineziološki fakultet, Teslina 6, 21000 Split (Odsjek za cjeloživotno učenje).

Dokumentacija za prijavu

Za valjanu prijavu potrebni su:

Razredbeni postupak

Razredbeni postupak prijavljenih kandidata održati će se 18. siječnja 2020 . godine u Teslinoj 6. na Odsjeku za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta  u Splitu.

• Upisi

Upis kandidata koji zadovolje na razredbenom postupku vršiti će se od 20. do 24. siječnja 2020. (do 13.00h) u Teslinoj 6. Odsjek za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta.

• Upisna dokumentacija

Kandidati na upis moraju donijeti ili poslati preporučenom poštom:

• 2 fotografije
  • Fotokopiju osobne iskaznice
  • Rodni list
  • Dokaz o državljanstvu
  • Dodatne potvrde (opcija)