Natječaj za odlaznu mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja -omotnica IPA- Beograd, Kragujevac, Srbija

Sveučilište u Splitu danas je objavilo natječaj za odlaznu mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja -omotnica IPA- Beograd, Kragujevac, Srbija

Natječaj je dostupan na sljedećoj poveznici: http://www.unist.hr/novosti/me%C4%91unarodna-suradnja/artmid/2421/articleid/11935/natje%C4%8Daj-za-odlaznu-mobilnost-nastavnog-i-nenastavnog-osoblja-u-okviru-erasmus-ka107-projekta–omotnica-ipa–beograd-kragujevac-srbija

Nastavnici KIF-a mogu se prijaviti samo za Beograd i to za podučavanje. Nenastavno osoblje nažalost ne može jer to nismo dobili natječajem.

Rok za prijavu je 21.11.

U slučaju bilo kakvih pitanja, stojim na raspolaganju.

Izv. prof. dr. sc. Ana Kezić