Natječaj za mobilnost osoblja – Erasmus+ za zimski semestar 2017/18

Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru Erasmus+ programa u zimskom semestru akademske godine 2017./2018.

Tekst Natječaja

Upute

Rok za prijavu je do 16.6.2017.

Napomena: Prijave se šalju mailom i dostavljaju osobno ili poštom.

Vezani dokumenti Natječaja:

1. Prijavni obrazac za osoblje

2. Prijavni obrazac za osobe s posebnim potrebama

3. Sporazum o mobilnosti osoblja za nastavno osoblje u svrhu podučavanja

4. Sporazum o mobilnosti osoblja za nastavno i nenastavno osoblje u svrhu osposobljavanja

5. Europass CV

6.  Iznosi financijske potpore za (ne)nastavno osoblje za 2017./2018.

7.  Popis Erasmus koordinatora na sastavnicama

8. Erasmus+ Programme Guide

9. Često postavljena pitanja Erasmus+

10.Popis Erasmus+ bilateralnih sporazuma za aktivnost mobilnosti osoblja

Napomena: Tablice s bilateralnim sporazumima su podložne promjeni zaključno s 5.6.2017.

11. Dodatni kriteriji sastavnica:

EF

FESB