Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ u Natječajnoj godini 2020.

Natječaj će biti otvoren do isteka sredstava ili do 31.03.2022.

Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za mobilnost osoblja u okviru Erasmus+ programa u natječajnoj godini 2020.

Natječaj će biti otvoren do isteka sredstava ili do 31.03.2022.

Mobilnosti se mogu iskoristiti do 31.5.2022.

Lista odabranih kandidata objavljivat će se jednom mjesečno, u pravilu najkasnije do 20. u mjesecu, a temeljem prijava predanih u prethodnom mjesecu.

Nastavno i nenastavno osoblje u istoj natječajnoj godini (2020.) može iskoristiti najviše tri mobilnosti u okviru Erasmus+ programa (dvije mobilnosti u okviru Suradnje među programskim državama (KA103) te jednu u okviru Suradnje između programskih i partnerskih država (KA107)). Od ovog pravila isključuju se članovi uprava te Erasmus koordinatori i ECTS povjerenici Sveučilišta i njegovih sastavnica.

VAŽNO! Potpune i potpisane prijave potrebno je dostaviti*:

1) putem e-maila u pdf formatu u jednom dokumentu** na erasmus@unist.hr i osobno uz prethodnu najavu

ili

2) putem e-maila u pdf formatu u jednom dokumentu** na erasmus@unist.hr i poštom.

**Dokument treba sadržavati: Prijavni obrazac na engleskom jeziku, Mobility agreement for teaching/training, motivacijsko pismo na engleskom jeziku, CV u Europass formatu na engleskom jeziku, Privola za slanje/objavu osobnih podataka.

Originalnu prijavu u papirnatom obliku prijavitelji će dostaviti osobno uz prethodnu najavu (Ured za međunarodnu suradnju, Sinjska 2/III kat) na način kako je naznačeno gore i u tekstu Natječaja.

Tekst Natječaja

Upute

Vezani dokumenti Natječaja:

1. Prijavni obrazac za osoblje

2. Prijavni obrazac za osobe s posebnim potrebama

3. Sporazum o mobilnosti osoblja za nastavno osoblje u svrhu podučavanja

4. Sporazum o mobilnosti osoblja za nastavno i nenastavno osoblje u svrhu osposobljavanja

5. Europass CV

6. Privola za slanje/objavu osobnih podataka

6.1. Consent to personal data processing

7.  Iznosi financijske potpore za (ne)nastavno osoblje za 2020.

8.  Popis Erasmus koordinatora na sastavnicama

9.  Erasmus+ Programme Guide