Natječaj za izbor sudionika na 55. Međunarodnom simpoziju za mlade Međunarodne olimpijske akademije

Obavještavamo Vas da je na temelju provedenog Natječaja za izbor sudionika na 55. Međunarodni simpozij za mlade Međunarodne olimpijske akademije koji će se održati u Olimpiji (Grčka) od 23. svibnja do 06. lipnja 2015. godine, a koji je bio objavljen na internetskim stranicama Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Splitu, Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Hrvatskog olimpijskog odbora, donesena Odluka o izboru sudionika za prijavu na navedeni Simpozij.

Odabrani kandidati biti će pozvani u Hrvatsku olimpijsku akademiju radi pripreme provedbe postupka prijave kandidata na 55. Simpozij MOA-e i pripreme njihovog sudjelovanja.