Natječaj za Erasmus+ mobilnost studenata u svrhu studija u ak. god. 2020./2021.

Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za Erasmus+ mobilnost studenata u svrhu studija u akademskoj godini 2020./2021.

Novosti: Novi iznosi financijske potpore i nove kategorije studenata koje mogu ostvariti pravo na dodatak za studente u nepovoljnom položaju.

Povodom objavljenog Natječaja pozivamo sve zainteresirane studente na Erasmus+ Info dan koji će se održati 23. siječnja 2020. u 11 sati u Multifunkcionalnoj dvorani sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice.

Tekst Natječaja

Upute za prijavu na Natječaj

Rok za prijavu: 1. ožujka 2020.

Vezani dokumenti Natječaja:

1. Prijavni obrazac za ak. god. 2020./2021.

2. Izjava o članovima zajedničkog kućanstva

3. Europass CV

4. Privola za objavu/slanje podataka

5. Popis Erasmus koordinatora na sastavnicama

6. Popis ECTS povjerenika na sastavnicama

7. Popis odsječkih ECTS koordinatora

8. Popis visokoškolskih ustanova s kojima je potpisan Erasmus+ međuinstitucijski sporazum (po sastavnicama) (bit će ažuriran zaključno s 28. siječnja 2020.)

9. Dodatni kriteriji sastavnica

EF