Natječaj za dodjelu Rektorovih nagrada studentima Sveučilišta u Splitu

Na temelju članka 16. Statuta Sveučilišta u Splitu, a sukladno članku 14. Pravilnika o Rektorovoj nagradi studentima Sveučilišta u Splitu od 14. svibnja 2018. godine, rektor Sveučilišta prof. dr. sc. Šimun Anđelinović donosi odluku o raspisivanju Natječaja za dodjelu Rektorovih nagrada studentima Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2017./2018., a za postignuća u akademskoj godini 2016./2017.

Prijave se primaju najkasnije do 1. lipnja 2018. godine, a odluka o dobitnicima će se objaviti na mrežnim stranicama Sveučilišta u Splitu i njegovih sastavnica najkasnije tri dana prije svečane dodjela Rektorove nagrade, koja će se održati u okviru proslave Dana Sveučilišta 15. lipnja.

Prijavni obrazac kao i tekst Odluke te Pravilnik o Rektorovoj nagradi studentima Sveučilišta u Splitu nalaze se u prilogu obavijesti.

Vezani dokumenti